;

Set Per Heqjen e Akneve

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Set me 4 mjete per pastrimin e fytyres, secili kryen funksione specifike per heqjen e pikave te zeza, pucrrave dhe akneve ne fytyre, material celiku, i duhuri pe rnje lekure te paster.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 4 mjete per pastrimin e fytyres, secili kryen funksione specifike per heqjen e pikave te zeza, pucrrave dhe akneve ne fytyre, material celiku, i duhuri pe rnje lekure te paster.

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.