;

GPS Per Makine

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Sistem GPS per makine, Përdoret gjerësisht për ndjekjen e automjeteve ne levizje dhe gjurmimin e vendodhjes se tyre, Mbështetni transmetimin e të dhënave SMS / GPRS si edhe lidhet me WIFI, Çipi GSM: MTK6260D, Saktësia GPS: 5m, Bateri rezervë: bateri e karburantit me ngarkesë 3.7 V.
Sasia
Raporto

Kodi: #51969

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, GPS

Kontakt

Shperndaje

Sistem GPS per makine, Përdoret gjerësisht për ndjekjen e automjeteve ne levizje dhe gjurmimin e vendodhjes se tyre, Mbështetni transmetimin e të dhënave SMS / GPRS si edhe lidhet me WIFI, Çipi GSM: MTK6260D, Saktësia GPS: 5m, Bateri rezervë: bateri e karburantit me ngarkesë 3.7 V.

Auto Bebi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.