;

Drite Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite kaq e vecante per makine, vendoset ne pjesen e siperme te saj dhe dritat shuemngjyreshe ndizet fale forces fryrese te eres, material plastike me pjese celiku, dizanj i bukur ne forme peshkaqeni, e duhura si nje shenje paralajmeruese per makinat e tjera dhe si nje dekor i vecante per makine tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #51820

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite kaq e vecante per makine, vendoset ne pjesen e siperme te saj dhe dritat shuemngjyreshe ndizet fale forces fryrese te eres, material plastike me pjese celiku, dizanj i bukur ne forme peshkaqeni, e duhura si nje shenje paralajmeruese per makinat e tjera dhe si nje dekor i vecante per makine tuaj!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.