;

FRIGORIFER ELEKTRA

(0 Vleresime)

14,990 Lekë 18,490 Lekë (-19%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • FRIGORIFER ELEKTRA, Modeli: EF-235DLCD/WH, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepi, Dizajn me 2 hapje, Me sistem ftohje dhe ngrirje statik, Kapacitet: 112 L, Klasi i energjise: A+. E gjeni ne permasat 105.5 x 47.5 x 50 cm. Ideal per te mbajtur ushqimet tuaja te fresketa ne cdo kohe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

FRIGORIFER ELEKTRA, Modeli: EF-235DLCD/WH, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepi, Dizajn me 2 hapje, Me sistem ftohje dhe ngrirje statik, Kapacitet: 112 L, Klasi i energjise: A+. E gjeni ne permasat 105.5 x 47.5 x 50 cm. Ideal per te mbajtur ushqimet tuaja te fresketa ne cdo kohe.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.