;

FRIGORIFER BREIXO

(0 Vleresime)

18,990 Lekë 27,990 Lekë (-32%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • FRIGORIFER BREIXO, Modeli: BF-D29018WH DD, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepi, Dizajn me 2 hapje, Me sistem ftohje dhe ngrirje statik, Kapacitet: 240 L, Klasi i energjise: A+. E gjeni ne permasat 160 x 54 x 55 cm. Ideal per te mbajtur ushqimet tuaja te fresketa ne cdo kohe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

FRIGORIFER BREIXO, Modeli: BF-D29018WH DD, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepi, Dizajn me 2 hapje, Me sistem ftohje dhe ngrirje statik, Kapacitet: 240 L, Klasi i energjise: A+. E gjeni ne permasat 160 x 54 x 55 cm. Ideal per te mbajtur ushqimet tuaja te fresketa ne cdo kohe.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.