;

Kasetofon Dhe GPS Per Makine

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kasetofon dhe GPS per makine, Mund te degjoni muziken tuaj te preferuar gjate udhetimeve tuaja, Me fuqi dhe cilesi te larte te zerit, ju lejon të lidhni telefonat celularë dhe pajisje të tjera elektronike. Me FM Radio dhe bluetooth, me ekran kontrolli me prekje dhe madhesi 7 inch, rezolucion: 800 * 480 HD, sistemin operativ Android 5.1. Paisur edhe me sistem te integruar te navigimit GPS per te gjetur me lehte vendodhjen gjate udhetimet tuaja. I pershtatshem per cdo automjet.
Sasia
Raporto

Kodi: #51640

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Kasetofon dhe GPS per makine, Mund te degjoni muziken tuaj te preferuar gjate udhetimeve tuaja, Me fuqi dhe cilesi te larte te zerit, ju lejon të lidhni telefonat celularë dhe pajisje të tjera elektronike. Me FM Radio dhe bluetooth, me ekran kontrolli me prekje dhe madhesi 7 inch, rezolucion: 800 * 480 HD, sistemin operativ Android 5.1. Paisur edhe me sistem te integruar te navigimit GPS per te gjetur me lehte vendodhjen gjate udhetimet tuaja. I pershtatshem per cdo automjet.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.