;

Kufje Per Muzike Moxom

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje per muzike Moxom Modeli: MX-WL14, Ideale per ju adhuruesit e muzikes, Me nje dizanj te bukur ,modern bere nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod, i lidhni lehtesisht me cdo paisje elektronike per te degjuar muziken tuaj te preferuar me ane te bluetoothit, Kapaciteti i baterise: 200 mah, Frekuenca: 20-20000Hz.
Sasia
Raporto

Kodi: #51604

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje per muzike Moxom Modeli: MX-WL14, Ideale per ju adhuruesit e muzikes, Me nje dizanj te bukur ,modern bere nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod, i lidhni lehtesisht me cdo paisje elektronike per te degjuar muziken tuaj te preferuar me ane te bluetoothit, Kapaciteti i baterise: 200 mah, Frekuenca: 20-20000Hz.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.