;

Samsung Note 10 Plus

(0 Vleresime)

59,990 Lekë 69,990 Lekë (-14%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Celular me përmasa 162,3 x 77,2 x 7,9 mm; Pjesa e përparme e tij eshte e ndertuar prej xhami, mbrapa prej qelqi dhe me kornizë alumini; Rezistent ndaj ujit për 30 minuta. Me ekran dinamik AMOLED 6,8 inç (114,0 cm 2) dhe rezolucione 1440 x 3040 piksel. Ka nje memorie me kapacitet 256 GB (12 GB RAM), 512 GB (12 GB RAM). Kamera kryesore: katërkëndësh 12 MP, e gjerë, Dual Pixel PDAF, telefoto, zmadhim optik 2x, ultrawide, video Super te qëndrueshme (Blic LED, auto-HDR, panoramë). I pajisur me nje bateri Li-Ion 4300 mAh, e palëvizshme, karikohet shpejt (45W) dhe me qendrueshmeri deri ne 107h.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Celular me përmasa 162,3 x 77,2 x 7,9 mm; Pjesa e përparme e tij eshte e ndertuar prej xhami, mbrapa prej qelqi dhe me kornizë alumini; Rezistent ndaj ujit për 30 minuta. Me ekran dinamik AMOLED 6,8 inç (114,0 cm 2) dhe rezolucione 1440 x 3040 piksel. Ka nje memorie me kapacitet 256 GB (12 GB RAM), 512 GB (12 GB RAM). Kamera kryesore: katërkëndësh 12 MP, e gjerë, Dual Pixel PDAF, telefoto, zmadhim optik 2x, ultrawide, video Super te qëndrueshme (Blic LED, auto-HDR, panoramë). I pajisur me nje bateri Li-Ion 4300 mAh, e palëvizshme, karikohet shpejt (45W) dhe me qendrueshmeri deri ne 107h.

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.