;

Samsung S20 Ultra

(0 Vleresime)

84,990 Lekë 89,990 Lekë (-6%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Nje celular me permasa 166.9 x 76 x 8.8 mm. Pjesa e përparme e tij eshte prej xhami, mbrapa qelqi (Gorilla Glass 6), kornizë alumini. Me ekran AMOLED 2X, 6,9 inc dhe rezolucione 1440 x 3200 pixel. Me Bateri 5000 mAh, karikohet shpejt (45W). Me kapacitet memorie 128 GB (12 GB RAM). Me keto tipare te kameres kryesore: Kuadër 108MP, 48MP, 12MP, 0.3MP(Blic LED, auto-HDR, panoramë). I pajisur me sensoret: Gjurmë gishtash (nën ekran, tejzanor), akselerometër, xhiro, afërsi, busull, barometër.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje celular me permasa 166.9 x 76 x 8.8 mm. Pjesa e përparme e tij eshte prej xhami, mbrapa qelqi (Gorilla Glass 6), kornizë alumini. Me ekran AMOLED 2X, 6,9 inc dhe rezolucione 1440 x 3200 pixel. Me Bateri 5000 mAh, karikohet shpejt (45W). Me kapacitet memorie 128 GB (12 GB RAM). Me keto tipare te kameres kryesore: Kuadër 108MP, 48MP, 12MP, 0.3MP(Blic LED, auto-HDR, panoramë). I pajisur me sensoret: Gjurmë gishtash (nën ekran, tejzanor), akselerometër, xhiro, afërsi, busull, barometër.

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.