;

Samsung S20 Plus

(0 Vleresime)

69,990 Lekë 79,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Pjesa e përparme e tij eshte prej xhami, mbrapa qelq dhe me kornizë alumini. Me nje SIM te vetëm (Nano-SIM dhe / ose eSIM) ose Hibrid Dual SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë) Rezistent ndaj ujit per 30 minuta; Ekran me prekje dinamike AMOLED 2X dhe me madhësi 6.7 inç, me rezolucione 1440 x 3200 piksel; Me kapacitete te memories 128 GB RAM 8 GB. Kamera kryesore: Katërkëndësh 12 MP, 1.1 x zoom optik, zoom hibrid 3x (Blic LED, auto-HDR, panoramë). I pajisur me sensorët: Gjurmë gishtash (nën ekran, tejzanor), akselerometër, xhiro, afërsi, busull, barometër. Bateria e palevizshme, karikohet shpejt dhe me qendrueshmeri deri ne 87h.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pjesa e përparme e tij eshte prej xhami, mbrapa qelq dhe me kornizë alumini. Me nje SIM te vetëm (Nano-SIM dhe / ose eSIM) ose Hibrid Dual SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë) Rezistent ndaj ujit per 30 minuta; Ekran me prekje dinamike AMOLED 2X dhe me madhësi 6.7 inç, me rezolucione 1440 x 3200 piksel; Me kapacitete te memories 128 GB RAM 8 GB. Kamera kryesore: Katërkëndësh 12 MP, 1.1 x zoom optik, zoom hibrid 3x (Blic LED, auto-HDR, panoramë). I pajisur me sensorët: Gjurmë gishtash (nën ekran, tejzanor), akselerometër, xhiro, afërsi, busull, barometër. Bateria e palevizshme, karikohet shpejt dhe me qendrueshmeri deri ne 87h.

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.