;

iPhone 11 Pro Max 256

(0 Vleresime)

99,990 Lekë 129,990 Lekë (-23%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • iPhone 11 Pro Max 256 ju mundeson foto te mira me drite te ulet edhe naten. Shikoni filma dhe shfaqje HDR me ekranin 6.5" Super Retina XDR OLED, ekrani me i shndritshem i iPhone deri me tani. Perjetoni nje perfomace te mrekullueshme me A13 Bionic per lojera dhe fotografi. Jetegjatesi te baterise suaj gjate gjithe dites si dhe nje nivel akoma me i larte i rezistences ndaj ujit deri ne 4 meter thellesi per 30min.Tre kamera me 12MP (26mm wide, 52mm telephoto, 13mm ultrawide) Ultra Wide, Wide dhe kamera Telephoto; Night Mode, Potrait Mode dhe video 4K 60fps.Rezolucioni 1242 x 2688 pixels .
Sasia

Kontakt

Shperndaje

iPhone 11 Pro Max 256 ju mundeson foto te mira me drite te ulet edhe naten. Shikoni filma dhe shfaqje HDR me ekranin 6.5" Super Retina XDR OLED, ekrani me i shndritshem i iPhone deri me tani. Perjetoni nje perfomace te mrekullueshme me A13 Bionic per lojera dhe fotografi. Jetegjatesi te baterise suaj gjate gjithe dites si dhe nje nivel akoma me i larte i rezistences ndaj ujit deri ne 4 meter thellesi per 30min.Tre kamera me 12MP (26mm wide, 52mm telephoto, 13mm ultrawide) Ultra Wide, Wide dhe kamera Telephoto; Night Mode, Potrait Mode dhe video 4K 60fps.Rezolucioni 1242 x 2688 pixels .

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.