;

iPhone 11 Pro Max

(0 Vleresime)

94,990 Lekë 112,990 Lekë (-16%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • iPhone 11 Pro Max eshte i pajisur me ekran OLED 6.5-inç me rezolucione 2688×1242. Ekrani i tij ka shkëlqim prej 800nits. Ka dizajn prej xhami, çeliku dhe mat në ngjyrë jeshile, te argjendtë, gri dhe gold. Rezistent ndaj ujit deri në thellësinë 4 metër për 30 minuta. Ka një kamër të tretë telefoto 12-megapiksel nepermjet te ciles ofron zmadhim optik të avancuar 2x dhe dixhital 10x. Me memorie qe arrin kapacitetet 64GB, 256GB dhe 512GB.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

iPhone 11 Pro Max eshte i pajisur me ekran OLED 6.5-inç me rezolucione 2688×1242. Ekrani i tij ka shkëlqim prej 800nits. Ka dizajn prej xhami, çeliku dhe mat në ngjyrë jeshile, te argjendtë, gri dhe gold. Rezistent ndaj ujit deri në thellësinë 4 metër për 30 minuta. Ka një kamër të tretë telefoto 12-megapiksel nepermjet te ciles ofron zmadhim optik të avancuar 2x dhe dixhital 10x. Me memorie qe arrin kapacitetet 64GB, 256GB dhe 512GB.

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.