;

iPhone 11 Pro

(0 Vleresime)

77,990 Lekë 94,990 Lekë (-18%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Sistem me 3 kamera e cila shton shumellojshmeri cilesish ne menyren me te thjeshte. Ndryshim ne jetgjatesine e baterise. Pajisur me cip i cili con cdo gje deri ne skaje. Performance me e larte. Iphone i pare i fuqishem mjaftueshem per t'u quajtur PRO. Kjo është meritë e procesorit A13 Bionic, i realizuar me një proces prodhimi 7 nanometër, i cili mund të kryejë një trilion operacione në sekondë. Smartphone ka 4 ose 6 GB RAM dhe 64-256-512GB memorie të brendshme. Ekrani është 5,8 inç me teknologji SuperRetina XDR. Apple ka bërë një punë të mirë edhe në sektorin e fotografisë, me tre fotokamera në pjesën e pasme. Tre fotokamerat janë 12 Megapixel, ndërsa zoom-i optik deri në 5x. FaceID dhe zhbllokimi nëpërmjet fytyrës është më i shpejtë. iPhone 11 Pro reziston në ujë deri në 4 metra, për 30 minuta. Suporton karikimin e shpejtë falë karikuesit të ri të baterisë 18W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistem me 3 kamera e cila shton shumellojshmeri cilesish ne menyren me te thjeshte. Ndryshim ne jetgjatesine e baterise. Pajisur me cip i cili con cdo gje deri ne skaje. Performance me e larte. Iphone i pare i fuqishem mjaftueshem per t'u quajtur PRO. Kjo është meritë e procesorit A13 Bionic, i realizuar me një proces prodhimi 7 nanometër, i cili mund të kryejë një trilion operacione në sekondë. Smartphone ka 4 ose 6 GB RAM dhe 64-256-512GB memorie të brendshme. Ekrani është 5,8 inç me teknologji SuperRetina XDR. Apple ka bërë një punë të mirë edhe në sektorin e fotografisë, me tre fotokamera në pjesën e pasme. Tre fotokamerat janë 12 Megapixel, ndërsa zoom-i optik deri në 5x. FaceID dhe zhbllokimi nëpërmjet fytyrës është më i shpejtë. iPhone 11 Pro reziston në ujë deri në 4 metra, për 30 minuta. Suporton karikimin e shpejtë falë karikuesit të ri të baterisë 18W.

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.