;

Furre Elektrike

(0 Vleresime)

15,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Furrë e vogel elektrike Severin Modeli: 2061, Super kompakte qe pershtatet lehte ne kuzhinen tuaj, ideale për gatim dhe ngrohje të lehtë të ushqimit. kapaciteti:20 litra, komandim me celesa, Me nivele te ndryshme temperature per ta graduar sipas deshires deri ne 230 grade, Fuqia: 1500 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #51362

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

Kontakt

Shperndaje

Furrë e vogel elektrike Severin Modeli: 2061, Super kompakte qe pershtatet lehte ne kuzhinen tuaj, ideale për gatim dhe ngrohje të lehtë të ushqimit. kapaciteti:20 litra, komandim me celesa, Me nivele te ndryshme temperature per ta graduar sipas deshires deri ne 230 grade, Fuqia: 1500 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.