;

Zmadhues Ekrani Telefoni

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Eshte paisja e duhur per zmadhimin e ekrani te telefonit tuaj, Mjafton te vendosni telefonin tuaj ne vendin e posacen ne pjesen e pasme te paisjes dhe ne monitorin perpara do shikoni imazhin qe shfaq telefoni juaj te zmadhuar ne ciles 3D, në kete menyre ju mund te shikoni videot apo filmat ne nje ekran me te madh duke zvogëluar lodhjen e syve tuaj gjatë shikimit të videove te ndryshme në telefon. E pershtashme per llojet e ndryshme te smartphoneve.
Sasia
Raporto

Kodi: #50150

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Eshte paisja e duhur per zmadhimin e ekrani te telefonit tuaj, Mjafton te vendosni telefonin tuaj ne vendin e posacen ne pjesen e pasme te paisjes dhe ne monitorin perpara do shikoni imazhin qe shfaq telefoni juaj te zmadhuar ne ciles 3D, në kete menyre ju mund te shikoni videot apo filmat ne nje ekran me te madh duke zvogëluar lodhjen e syve tuaj gjatë shikimit të videove te ndryshme në telefon. E pershtashme per llojet e ndryshme te smartphoneve.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.