;

Masazhues Kembesh

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 2,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Masazhues per kembet, Per ju qe deshironi te relaksoheni pas nje dite te lodhshme, përqendrohet në terapinë fizike me vale magnetike infra të kuqe, ju ben një masazh relaksues vibrimi i cili nxit qarkullimin e gjakut dhe lehteson lodhjen tuaj, përmirëson gjumin dhe qetëson ngurtësinë dhe dhimbjen e muskujve. Paisur me buton per te ndryshuar shpejtesine sipas nevojave tuaja, Me nivel temperature qe arrin me shume se 40 grade, Fuqi vibruese: 16 ~ 22W, Dimensione: 34 * 32 * 6 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhues per kembet, Per ju qe deshironi te relaksoheni pas nje dite te lodhshme, përqendrohet në terapinë fizike me vale magnetike infra të kuqe, ju ben një masazh relaksues vibrimi i cili nxit qarkullimin e gjakut dhe lehteson lodhjen tuaj, përmirëson gjumin dhe qetëson ngurtësinë dhe dhimbjen e muskujve. Paisur me buton per te ndryshuar shpejtesine sipas nevojave tuaja, Me nivel temperature qe arrin me shume se 40 grade, Fuqi vibruese: 16 ~ 22W, Dimensione: 34 * 32 * 6 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.