;

Set Furcash Per Thonj

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Set me 15 furca te ndryshme per stilimin dhe dekorimin e thonjeve, me fibra super të butë, kaq praktike ju lejojne lehte te krijoni modele te ndryshme, Te pershtatshme per perdorim vetjak apo sallone.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 15 furca te ndryshme per stilimin dhe dekorimin e thonjeve, me fibra super të butë, kaq praktike ju lejojne lehte te krijoni modele te ndryshme, Te pershtatshme per perdorim vetjak apo sallone.

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.