;

Friteze Me Ajer Haeger

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Friteze me ajer Haeger Modeli: 5285, Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer, Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patatet, mishi i pules e shume te tjera, Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade duke mundesuar pjekje uniforme, ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin, Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave, Nivel i rregulueshem i temperatures nga 80 deri ne 200 grade, Kohmates: 30 minuta, kapaciteti: 4.8 liter, Fuqia: 1500 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #50005

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Friteze me ajer Haeger Modeli: 5285, Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer, Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patatet, mishi i pules e shume te tjera, Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade duke mundesuar pjekje uniforme, ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin, Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave, Nivel i rregulueshem i temperatures nga 80 deri ne 200 grade, Kohmates: 30 minuta, kapaciteti: 4.8 liter, Fuqia: 1500 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.