;

Aparat Degjimi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat degjimi, ideale per tju mundesuar degjimin personave qe kane probleme me te, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Me nje celes qe ju lejon te rregulloni nivelin e degjimit qe keni te nevojshem, Punon me bateri, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat degjimi, ideale per tju mundesuar degjimin personave qe kane probleme me te, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Me nje celes qe ju lejon te rregulloni nivelin e degjimit qe keni te nevojshem, Punon me bateri, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.