;

Boks Muzike Moxom

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks Muzike Moxom Modeli: MX-SK08, me nje dizanj kaq te bukur dhe praktik ne te njeten kohe, ideal per te gjithe ju adhururesit e muzikes, Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj duke ju lejuar te degjoni muziken e preferuar apo edhe tju pergjigjeni telefonatave, Distance lidhje: 10-15 m, Fuqia: 5 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #49615

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Boks Muzike Moxom Modeli: MX-SK08, me nje dizanj kaq te bukur dhe praktik ne te njeten kohe, ideal per te gjithe ju adhururesit e muzikes, Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj duke ju lejuar te degjoni muziken e preferuar apo edhe tju pergjigjeni telefonatave, Distance lidhje: 10-15 m, Fuqia: 5 W.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.