;

Kuti Kozmetike

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Kuti organizmi e cila i duhet cdo femre qe kujdeset per veten, Ideale per te sistemuar produktet dhe mjetet e makeup-it , me hapsire te mjaftueshem me disa ndarje mund te mbani te gjitha ne nje te vetme me kete kuti kaq praktike, Material akrilik me cilesi te larte e cila nuk demtohet, pastrohet mjaft thjeshte. Dizanj kompakt lejon që ajo të përshtatet në cdo hapsire.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kuti organizmi e cila i duhet cdo femre qe kujdeset per veten, Ideale per te sistemuar produktet dhe mjetet e makeup-it , me hapsire te mjaftueshem me disa ndarje mund te mbani te gjitha ne nje te vetme me kete kuti kaq praktike, Material akrilik me cilesi te larte e cila nuk demtohet, pastrohet mjaft thjeshte. Dizanj kompakt lejon që ajo të përshtatet në cdo hapsire.

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.