;

Mbajtese Trekendore Per Aksesore

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese kaq e bukur dhe praktike per aksesore te ndryshem te tualetit, me dizanj per ta vendosur ne kendin e murit duke kursyer hapsiren tuaj, Ideale per peshqir te vegjel, letrat higjenike, apo kremra, me rrotullim per ta mbyllur dhe ruajtur produktet tuaja nga uji apo pluhuri, Madhesia: 33 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #49413

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese kaq e bukur dhe praktike per aksesore te ndryshem te tualetit, me dizanj per ta vendosur ne kendin e murit duke kursyer hapsiren tuaj, Ideale per peshqir te vegjel, letrat higjenike, apo kremra, me rrotullim per ta mbyllur dhe ruajtur produktet tuaja nga uji apo pluhuri, Madhesia: 33 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.