;

Mbajtese Rrobash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,490 Lekë (-14%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese rrobash, Kaq praktike dhe e nevojshme per dhomen tuaj, Ju ndihmon te sistemoni garderoben tuaj duke shmangur keshtu rremujen kudo ndodheni, me hapsire te bollshme me 2 tuba per varjen e rrobave, me nje kat te poshtem per kuti apo kepuce, Dimensionet: 150 * 110 * 54 cm. Ne ngjyre te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese rrobash, Kaq praktike dhe e nevojshme per dhomen tuaj, Ju ndihmon te sistemoni garderoben tuaj duke shmangur keshtu rremujen kudo ndodheni, me hapsire te bollshme me 2 tuba per varjen e rrobave, me nje kat te poshtem per kuti apo kepuce, Dimensionet: 150 * 110 * 54 cm. Ne ngjyre te zeze.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.