;

Boks Muzike Awei

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks Muzike Awei Modeli: Y331, Per ju qe nuk qendroni dot pa muzike, Me nje dizanj kaq te bukur dhe praktik, Lidhet me cdo paisje tuajen elektronike fale bluetoothit, keshtu do keni mundesi te degjoni muziken tuaj te preferuar ne cdo kohe dhe kudo, Distance transmetimi: 10 m, bateri e fuqishme me kapacitet: 2000 mah, Mund te degjoni deri ne 10 ore muzike, Koha e karikimit: 4 ore. Rezistent edhe ndaj ujit.
Sasia
Raporto

Kodi: #49320

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Boks Muzike Awei Modeli: Y331, Per ju qe nuk qendroni dot pa muzike, Me nje dizanj kaq te bukur dhe praktik, Lidhet me cdo paisje tuajen elektronike fale bluetoothit, keshtu do keni mundesi te degjoni muziken tuaj te preferuar ne cdo kohe dhe kudo, Distance transmetimi: 10 m, bateri e fuqishme me kapacitet: 2000 mah, Mund te degjoni deri ne 10 ore muzike, Koha e karikimit: 4 ore. Rezistent edhe ndaj ujit.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.