;

Pastrues Per Pluhurat

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Furce per pastrimin e pluhurave, me nje dizanj te vecante ju mundeson te arrini edhe zonat me te veshtira, me mikro tuba të vogjel fleksibel, Akseson dhe heq pluhurin dhe papastërtitë edhe ne objekte si tastierat, blindat, radiatorët, valvulat, hapësirat e mbyllura e shume te tjera, e thjeshte ne perdorim mjafton ta vendosini ne tubin e fshese me korent, pershtatet me te gjitha llojet.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce per pastrimin e pluhurave, me nje dizanj te vecante ju mundeson te arrini edhe zonat me te veshtira, me mikro tuba të vogjel fleksibel, Akseson dhe heq pluhurin dhe papastërtitë edhe ne objekte si tastierat, blindat, radiatorët, valvulat, hapësirat e mbyllura e shume te tjera, e thjeshte ne perdorim mjafton ta vendosini ne tubin e fshese me korent, pershtatet me te gjitha llojet.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.