;

Mbrojtese Dyersh Per Makine

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese dyersh per makine, Me nje dizanj kompakt ideale per te mbrojtur dyert e makines suaj nga gervishtjet dhe demtimet ne momentin qe i hapni ato, bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme. Mjafton thjesht ti ngjisni ne siperfaqe, Ne paketim vijne 4 cope se bashku.
Sasia
Raporto

Kodi: #49311

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese dyersh per makine, Me nje dizanj kompakt ideale per te mbrojtur dyert e makines suaj nga gervishtjet dhe demtimet ne momentin qe i hapni ato, bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme. Mjafton thjesht ti ngjisni ne siperfaqe, Ne paketim vijne 4 cope se bashku.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.