;

Peshore Per Matje

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Peshore per matje, Me ekran te madh LCD per lexim te lehte, Funksionon me bateri, Ideale per te matur peshen tuaj trupore cdo dite ne komoditetin e shtepise suaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #49259

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore per matje, Me ekran te madh LCD per lexim te lehte, Funksionon me bateri, Ideale per te matur peshen tuaj trupore cdo dite ne komoditetin e shtepise suaj.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.