;

Peshore Floriri

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Peshore floriri apo cdo bizhuje tjeter me saktesi te larte profesionale, Me ekran te madh dixhital LCD qe ben shfaqjen e numrave, Tregon Pesha në: g, oz, gn, ct, ozt, dwt, Teper efektive, me 4 butona kontrolli, Kapaciteti 200 gram me saktesi 0.01 gram. Funksionon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #49255

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore floriri apo cdo bizhuje tjeter me saktesi te larte profesionale, Me ekran te madh dixhital LCD qe ben shfaqjen e numrave, Tregon Pesha në: g, oz, gn, ct, ozt, dwt, Teper efektive, me 4 butona kontrolli, Kapaciteti 200 gram me saktesi 0.01 gram. Funksionon me bateri.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.