;

Projektor Per Telefoni

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Projektor per telefonin, mënyra më e sofistikuar për ta kthyer ekranin tuaj të vogël në ekranin e madh.Mjafton thjesht ta vendosni telefonin tuaj ne vendin e posacem dhe me pas projektori do shfaq imazhet e teelfonit tuaj me zmadhim deri ne 8 here me shume, Mund te shikoni fotot. videot apo filmat pa lodhur syte tuaj, Ndricimi i telefonit duhet të jetë 100% dhe për përdorim maksimal efektiv duhet ta vendosni në një dhomë të errët me një sipërfaqe projektimi të bardhë. Përshtatet me telefonat deri në madhësinë maksimale 80 mm x 160 mm. I lehtë, kompakt dhe plotësisht i lëvizshëm per ta marre kudo me vetem.
Sasia
Raporto

Kodi: #49252

Kategori:Elektronika, It, Projektore

Kontakt

Shperndaje

Projektor per telefonin, mënyra më e sofistikuar për ta kthyer ekranin tuaj të vogël në ekranin e madh.Mjafton thjesht ta vendosni telefonin tuaj ne vendin e posacem dhe me pas projektori do shfaq imazhet e teelfonit tuaj me zmadhim deri ne 8 here me shume, Mund te shikoni fotot. videot apo filmat pa lodhur syte tuaj, Ndricimi i telefonit duhet të jetë 100% dhe për përdorim maksimal efektiv duhet ta vendosni në një dhomë të errët me një sipërfaqe projektimi të bardhë. Përshtatet me telefonat deri në madhësinë maksimale 80 mm x 160 mm. I lehtë, kompakt dhe plotësisht i lëvizshëm per ta marre kudo me vetem.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.