;

Mbajtese Aksesoresh Per Tualet

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese per aksesore te ndryshem ne tualet, ideale per shampo, kremra e te tjera, Nuk ka nevoje per montim pasi instalohet thjeshte ne cdo siperfaqe fale ngjitjes me vakum, dizenjuar per ta vendosur ne anesore te murit, Material plastike me dizanj kaq te bukur qe do i shtoje hijeshi ambientit tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #49245

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese per aksesore te ndryshem ne tualet, ideale per shampo, kremra e te tjera, Nuk ka nevoje per montim pasi instalohet thjeshte ne cdo siperfaqe fale ngjitjes me vakum, dizenjuar per ta vendosur ne anesore te murit, Material plastike me dizanj kaq te bukur qe do i shtoje hijeshi ambientit tuaj!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.