;

Korigjues Posture Me Sensor

(0 Vleresime)

1,190 Lekë 1,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Korigjues posture me sensor, i duhuri per te permiresuar qendrimin tuaj dhe ndihmuar ne mbajtjen e pozicionit drejt ne menyren e duhur, me sensor vibrimi i cili aktivizohet automatikisht ne momentin qe nuk qendroni ne menyren e duhur duke ju kujtuar per permiresimin e postures suaj, me rripa elastik najloni per me shume komfort, lehteson dhimbjet e shpatullave dhe shpines, E pershtatshme per meshkuj, femra dhe femije te peshave: 15-95 kg, Funksionon me bateri: 500 mah, karikohet per 2 ore lehtesisht me fishe USB.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Korigjues posture me sensor, i duhuri per te permiresuar qendrimin tuaj dhe ndihmuar ne mbajtjen e pozicionit drejt ne menyren e duhur, me sensor vibrimi i cili aktivizohet automatikisht ne momentin qe nuk qendroni ne menyren e duhur duke ju kujtuar per permiresimin e postures suaj, me rripa elastik najloni per me shume komfort, lehteson dhimbjet e shpatullave dhe shpines, E pershtatshme per meshkuj, femra dhe femije te peshave: 15-95 kg, Funksionon me bateri: 500 mah, karikohet per 2 ore lehtesisht me fishe USB.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.