;

Tharese Rrobash

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tharese per rrobat, me nje dizanj praktik dhe modern me 3 nivele, material inoks me kembe qe sigurojne stabilitet, krijon hapsire tharje 14 m, Paloset duke mos zene shume hapsire. Fleksibil dhe i lëvizshëm për përdorim ne cdo ambinet te shtepise.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese per rrobat, me nje dizanj praktik dhe modern me 3 nivele, material inoks me kembe qe sigurojne stabilitet, krijon hapsire tharje 14 m, Paloset duke mos zene shume hapsire. Fleksibil dhe i lëvizshëm për përdorim ne cdo ambinet te shtepise.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.