;

Skare Per Barbeque

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Skare per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknik, Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks dhe kembe qe sigurojne stabilitet, me ventilimit të ajrit në të dy skajet e skarës, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Dimensione: 48cm x 30cm x 55cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Skare per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknik, Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks dhe kembe qe sigurojne stabilitet, me ventilimit të ajrit në të dy skajet e skarës, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Dimensione: 48cm x 30cm x 55cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.