;

Skare Per Barbecue

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Skare per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknike, Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks me kembe qe sigurojne stabilitet, Doreza anesore per lehtesi ne mbajtje, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Dimensione: 40 x 30 x 55 cm. Paloset ne formen e nje valixhe cka e ben edhe me praktike per transport te lehte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Skare per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknike, Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks me kembe qe sigurojne stabilitet, Doreza anesore per lehtesi ne mbajtje, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Dimensione: 40 x 30 x 55 cm. Paloset ne formen e nje valixhe cka e ben edhe me praktike per transport te lehte.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.