;

Raft Rrobash Mural

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje raft kaq i vecante rrobash per tualet, Krijuar per ta vendosur ne mur dhe mund te ruani lehtesisht brenda tij rrobat e dushit, peshire apo aksesore te ndryshem duke organizuar hapsiren tuaj, me nje dizanj te vecante i cili paloset duke u kthyer ne nje panorame shume te bukur, Material ABS, rezistent edhe ndaj ujit, Ngjitje e lehte me vakum ne cdo siperfaqe, Dimensionet: 40 x 40 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #49215

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Nje raft kaq i vecante rrobash per tualet, Krijuar per ta vendosur ne mur dhe mund te ruani lehtesisht brenda tij rrobat e dushit, peshire apo aksesore te ndryshem duke organizuar hapsiren tuaj, me nje dizanj te vecante i cili paloset duke u kthyer ne nje panorame shume te bukur, Material ABS, rezistent edhe ndaj ujit, Ngjitje e lehte me vakum ne cdo siperfaqe, Dimensionet: 40 x 40 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.