;

Dush Per Kamping

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Cante dushi qe ta keni gjithmone me vete ne udhetimet tuaja, vjen se bashku edhe me koken e dushit, pasi ta mbushni canten me uje, fale energjise diellore behet e mundur edhe ngrohja e ujit, Ideale për udhëtime dhe kampe, Kapaciteti: 40 liter, Madhesia e cantes: 40 x 40 x 28 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #49142

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Cante dushi qe ta keni gjithmone me vete ne udhetimet tuaja, vjen se bashku edhe me koken e dushit, pasi ta mbushni canten me uje, fale energjise diellore behet e mundur edhe ngrohja e ujit, Ideale për udhëtime dhe kampe, Kapaciteti: 40 liter, Madhesia e cantes: 40 x 40 x 28 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.