;

Power Bank Proda

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Power Bank Proda Modeli: PD-P51, bateri portative që ju lejon të ngarkoni kudo që të jeni, celularin tuaj, tabletin dhe çdo pajisje tjetër portative. Mbështet teknologjinë e ngarkimit të shpejtë. Me 2 porta USB per karikimin e dy paisjeve ne te njeten kohe, Dizanj modern dhe praktik, Kapaciteti i baterise: 20000 mAh.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Power Bank Proda Modeli: PD-P51, bateri portative që ju lejon të ngarkoni kudo që të jeni, celularin tuaj, tabletin dhe çdo pajisje tjetër portative. Mbështet teknologjinë e ngarkimit të shpejtë. Me 2 porta USB per karikimin e dy paisjeve ne te njeten kohe, Dizanj modern dhe praktik, Kapaciteti i baterise: 20000 mAh.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.