;

Set 3 ne 1

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Seti i duhur per udhetimet tuaja, Selfie stick per te realizuar fotot me te bukura me momentet e paharruara + qese per mbajtjen e telefonit rezistente ndaj ujit per ta mbrojtur ate + power bank per karikimin e telefonit apo paisjeve te tjera elektronike ne cdo moment qe ngelni pa bateri. Qe ti keni gjithmone me vete dhe argetimit tuaj te mos i mungoje asgje.
Sasia
Raporto

Kodi: #48836

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Seti i duhur per udhetimet tuaja, Selfie stick per te realizuar fotot me te bukura me momentet e paharruara + qese per mbajtjen e telefonit rezistente ndaj ujit per ta mbrojtur ate + power bank per karikimin e telefonit apo paisjeve te tjera elektronike ne cdo moment qe ngelni pa bateri. Qe ti keni gjithmone me vete dhe argetimit tuaj te mos i mungoje asgje.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.