;

Jastek Mbeshtetes Ortopedik

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Jasteku qe duhet tju shoqeroje ne udhetimet tuaja me makine, me dizanj ortopedik ofron komfort dhe rehati maksimale, mbron belin, promovon qarkullimin e gjakut, zvogëlon dhimbjen e shpinës, heq lëndimet dhe parandalon lodhjen efektive të trupit, Material poliester, i përshtatshem edhe për karrige zyre, divan, kolltukë lojrash apo kudo tjeter.
Sasia
Raporto

Kodi: #48658

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Jasteku qe duhet tju shoqeroje ne udhetimet tuaja me makine, me dizanj ortopedik ofron komfort dhe rehati maksimale, mbron belin, promovon qarkullimin e gjakut, zvogëlon dhimbjen e shpinës, heq lëndimet dhe parandalon lodhjen efektive të trupit, Material poliester, i përshtatshem edhe për karrige zyre, divan, kolltukë lojrash apo kudo tjeter.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.