;

Detektor Parash

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Detektor Parash Modeli: AD-818, menyra me e mire per te zbuluar parate e falsifikuara, me lente zmadhuese dhe llambë me drite blu fluoreshente UV 4W qe ndihmon ne verifikimin e tyre, me buton per fikje dhe ndezje, Dimensione: 270 × 140 × 146mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #48619

Kategori:Elektronika, It, Skaner

Kontakt

Shperndaje

Detektor Parash Modeli: AD-818, menyra me e mire per te zbuluar parate e falsifikuara, me lente zmadhuese dhe llambë me drite blu fluoreshente UV 4W qe ndihmon ne verifikimin e tyre, me buton per fikje dhe ndezje, Dimensione: 270 × 140 × 146mm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.