;

Mbajtese Cigaresh

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kuti kaq e vecante per mbajtjen e cigareve, me ekran me drite Led qe ndizet kur hapet, Ne ngjyrat: i bardhe dhe blu.
Sasia
Raporto

Kodi: #48493

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kuti kaq e vecante per mbajtjen e cigareve, me ekran me drite Led qe ndizet kur hapet, Ne ngjyrat: i bardhe dhe blu.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.