;

Pastrues Motori Per Makine

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues motori per makine Flamingo Modeli: F008, përmban dekontaminues të fortë me forcë depërtimi dhe veti dekompozuese. Mund të eliminojë njollat ??e vajrave, papastërtinë dhe pluhurin nga sipërfaqja e motorit për t'i mbajtur ato të ndritshme dhe të reja, gjtihashtu lejon motorin që të lëshojë nxehtësi pa dëmtim të pjesëve të gomës dhe plastikës ose sipërfaqeve të bojës. Mund të përdoret gjithashtu për të pastruar njollat ??e naftës dhe papastërtitë në sipërfaqet e makinave dhe pajisjeve të tjera. Sasia: 650 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #48443

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pastrues motori per makine Flamingo Modeli: F008, përmban dekontaminues të fortë me forcë depërtimi dhe veti dekompozuese. Mund të eliminojë njollat ??e vajrave, papastërtinë dhe pluhurin nga sipërfaqja e motorit për t'i mbajtur ato të ndritshme dhe të reja, gjtihashtu lejon motorin që të lëshojë nxehtësi pa dëmtim të pjesëve të gomës dhe plastikës ose sipërfaqeve të bojës. Mund të përdoret gjithashtu për të pastruar njollat ??e naftës dhe papastërtitë në sipërfaqet e makinave dhe pajisjeve të tjera. Sasia: 650 ml.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.