;

Pishine Per Femije

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pishine kaq e bukur dhe e vecante per femijet tuaj, Qe te argetohen pa fund gjate diteve te nxehta, ne forme te bukur balene me me strehe per ti mbrojtur nga dielli, ideale per ta vendosur ne cdo ambient te hapur, Dimensione: 211 cm X 185 cm X 109 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #48350

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pishine kaq e bukur dhe e vecante per femijet tuaj, Qe te argetohen pa fund gjate diteve te nxehta, ne forme te bukur balene me me strehe per ti mbrojtur nga dielli, ideale per ta vendosur ne cdo ambient te hapur, Dimensione: 211 cm X 185 cm X 109 cm.

Magic Shop