;

Set Blender Fuego

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set Blender Fuego Modeli: ESTMS-700, perfekt per cdo kuzhine, Permban: blender dore per pergatitjen e lengjeve, supave apo salcave te shijshme, ene plastike per grirjen e ushqimeve dhe rrahese per veze apo pergatitjen e brumit te embelsirave te ndryshme, Blenderi pasiur me tehe te mprehta prej celiku per coptim perfekt, Fuqia: 700 W, Pastrohen mjaft lehte, nje set praktik per kedo!
Sasia
Raporto

Kodi: #48309

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Set Blender Fuego Modeli: ESTMS-700, perfekt per cdo kuzhine, Permban: blender dore per pergatitjen e lengjeve, supave apo salcave te shijshme, ene plastike per grirjen e ushqimeve dhe rrahese per veze apo pergatitjen e brumit te embelsirave te ndryshme, Blenderi pasiur me tehe te mprehta prej celiku per coptim perfekt, Fuqia: 700 W, Pastrohen mjaft lehte, nje set praktik per kedo!

Big Shop