;

Pistolete Per Zhbllokimin e Tubave

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Paisja e duhur per zhbllokimin e tubave, largon ne menyre perfekte qimet e ndryshme, mbeturinat dhe cdo papasterti tjeter nga tubat e ndryshem, me 4 koka me madhësi të ndryshme per zhbllokimin e tubacioneve te ndryshme si: lavamanit, vaskës, tualetit etj. Teper e lehte ne perdorim, mjafton te vendosni paisjen me koken perkatese aty ku doni te zhbllokoni dhe te shtypni dorezen e pistoletes. Ndertuar nga materiale cilesore, efikas dhe i sigurt ne perdorim
Sasia
Raporto

Kodi: #48239

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Paisja e duhur per zhbllokimin e tubave, largon ne menyre perfekte qimet e ndryshme, mbeturinat dhe cdo papasterti tjeter nga tubat e ndryshem, me 4 koka me madhësi të ndryshme per zhbllokimin e tubacioneve te ndryshme si: lavamanit, vaskës, tualetit etj. Teper e lehte ne perdorim, mjafton te vendosni paisjen me koken perkatese aty ku doni te zhbllokoni dhe te shtypni dorezen e pistoletes. Ndertuar nga materiale cilesore, efikas dhe i sigurt ne perdorim

Magic Shop