;

Mbajtese Rrobash

(0 Vleresime)

2,590 Lekë 2,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese rrobash, Kaq praktike dhe e nevojshme per dhomen tuaj, Ju ndihmon te sistemoni garderoben tuaj duke shmangur keshtu rremujen kudo ndodheni, me hapsire te bollshme per varjen e tyre e rrobave dhe varese anesore per cantat dhe aksesoret e ndryshem, me nje kat te poshtem per kuti apo kepuce, Dimensionet: 150 * 40 * 50 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese rrobash, Kaq praktike dhe e nevojshme per dhomen tuaj, Ju ndihmon te sistemoni garderoben tuaj duke shmangur keshtu rremujen kudo ndodheni, me hapsire te bollshme per varjen e tyre e rrobave dhe varese anesore per cantat dhe aksesoret e ndryshem, me nje kat te poshtem per kuti apo kepuce, Dimensionet: 150 * 40 * 50 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.