;

Hekur Hekurosje Severin

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Hekur Hekurosje Severin 3210, per hekurosje perfekte perfekte te rrobave tuaja, Me nje dizanj praktik dhe modern, pllake hekurosje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli multifunksional per te larguar edhe rrudhat me te veshtira, kapacitet i depozites se ujit: 225 ml, kabell i rrotullueshem 360 grade me gjatesi: 1.9 m, funksion vetpastrimi, anti rrjedhje dhe anti kalk, Fuqia: 2500 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur Hekurosje Severin 3210, per hekurosje perfekte perfekte te rrobave tuaja, Me nje dizanj praktik dhe modern, pllake hekurosje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli multifunksional per te larguar edhe rrudhat me te veshtira, kapacitet i depozites se ujit: 225 ml, kabell i rrotullueshem 360 grade me gjatesi: 1.9 m, funksion vetpastrimi, anti rrjedhje dhe anti kalk, Fuqia: 2500 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.