;

Mikrovale Max

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mikrovale Max Modeli: MB 505, Me nje dizanj klasik gjen zbatim ne cdo shtepi, Ideale per ngrojen e shpejte te cdo ushqimi tuaj, Me nivele te ndryshme te temperatures, Vëllimi i brendshëm 20 l, me kohemates te cilin mund ta caktoni sipas deshires ku maksimalja eshte 30 minuta, Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji, Fuqia: 700 W. Permasa: 45.5 x L 26.5 x TH 35 CM.
Sasia
Raporto

Kodi: #47998

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikrovale Max Modeli: MB 505, Me nje dizanj klasik gjen zbatim ne cdo shtepi, Ideale per ngrojen e shpejte te cdo ushqimi tuaj, Me nivele te ndryshme te temperatures, Vëllimi i brendshëm 20 l, me kohemates te cilin mund ta caktoni sipas deshires ku maksimalja eshte 30 minuta, Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji, Fuqia: 700 W. Permasa: 45.5 x L 26.5 x TH 35 CM.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.