;

Shtrydhese Frutash Severin

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Frutash Severin Modeli: ES 3570, Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve cdo dite, ndertuar nga material inoks i cilesise se larte, rrotullime: 19000 RPM, kapaciteti i enes se lengut: 2.5 L, me 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 800 W, i lehte per tu pastruar.
Sasia
Raporto

Kodi: #47997

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Frutash Severin Modeli: ES 3570, Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve cdo dite, ndertuar nga material inoks i cilesise se larte, rrotullime: 19000 RPM, kapaciteti i enes se lengut: 2.5 L, me 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 800 W, i lehte per tu pastruar.

Ozone Electronics