;

Shtrydhese Frutash Severin

(0 Vleresime)

6,490 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Frutash Severin Modeli: 3566, Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve cdo dite, ndertuar nga material inoks i cilesise se larte, rrotullime: 19000 RPM, kapaciteti i gotes se lengut: 1.5 L, me 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 400 W, i lehte per tu pastruar.
Sasia
Raporto

Kodi: #47996

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Frutash Severin Modeli: 3566, Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve cdo dite, ndertuar nga material inoks i cilesise se larte, rrotullime: 19000 RPM, kapaciteti i gotes se lengut: 1.5 L, me 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 400 W, i lehte per tu pastruar.

Ozone Electronics